Vítejte u nás v Beskydech

O nás

     Visalaje jsou jedním z nejkrásnějších míst v Beskydech s magickým výhledem na Lysou horu.

     Leží v nadmořské výšce přibližně 800 m mezi třemi významnými vrcholy a to nejvyšší horou Beskyd Lysou horou (1323 m. n m. - vzdálenost z Visalaji je 8 km), Travným (1203 m. n. m., vzdálenost z Visalaji je 6 km) a Bílým křížem (898 m. n. m., vzdálenost z Visalaji je  3 km), v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Dojezd na hotel je po celoročně udržované asfaltové silnici, parkování je pro hotelové hosty umožněno na vlastním hotelovém parkovišti. Cca 50 m od hotelu se nachází zástavka místní hromadné autobusové dopravy, název zastávky pro vyhledání v Idosu je Krásná - Vyšní Mohelnice.

Vybavení a služby v hotelu:

        Stravování je možné v hotelové restauraci (zvýhodněna cena penzí pro ubytované hosty). Přístup do hotelu je bezbariérový, v hotelu je výtah a k dispozici je 1 pokoj pro vozíčkáře.

Zařízení pro hotel:

       Hosté mohou využívat služeb hotelové restaurace, ta je bezbariérová včetně terasy a má WC pro vozíčkáře. V restauraci je wifi připojení k internetu. Hosté mají možnost po domluvě využívat společenskou místnost . V hotelu se nachází také dětský koutek s menší tělocvičnou, pingpongový stůl a stolní fotbal.

       Pod hotelem je udržované travnaté hřiště s menšími fotbalovými brankami, v další části areálu je dětské hřiště s houpačkou, průlezkami, pískoviště, ohniště s lavičkami a beach volejbalové hřiště se síti na míčové hry. Rovněž je možno využít posezení na  slunečné terase hotelu. Pro hotelovéhosty je u hotelu k dispozici parkoviště.

© 2024 Horský Hotel Visalaje